Zabezpečujeme pre vás

S organizáciou športových podujatí máme viaceré skúsenosti. Po prvom úspešnom ročníku sme pre vás pripravili takýto program a veríme, že laťku amatérskeho hokeja posunieme opäť na ďalší level.

Ľadové plochy

Rozhodcov

Poháre, medaily a ďalšie ceny

Špičkový tím STUFF

Sobotnú spoločnú párty

Pivo po každom zápase

Štatistiky

Video a foto produkciu

Termín turnaja

27.-29.4.2018

Čo o nás povedali minuloročné tímy

Turnaj, nato že išlo o nultý ročník, bol na veľmi, ale veľmi vysokej organizačnej úrovni. Chlapci to zvládli parááádne. Staff bol riadne označený, takže ak sme mali problém hneď sme vedeli kam ísť. Pitný režim špička a štadión tiež super. Herná úroveň pre nás trošku nižšia. Vyzdvihnúť musím aj reklamu turnaju. Účasťou a ziskom druhého miesta sa o nás dozvedelo veľmi vela ľudí.

Richard GancarčíkHK Spišský Štvrtok

Ďakujeme za príjemne strávený čas na 1. ročniku Československého pohára Amatérov, bolo to perfektne zorganizované. Herná úroveň, ako aj organizátori boli výborní. Bola tam skvelá atmosféra a super partie. Cítili sme sa tam veľmi dobre na ľade, "aj mimo neho " 🙂 a preto nemôžeme chýbať na ďalšom ročníku.

Františk ŽilkaŠariš Team

Za náš tým můžu napsat, že se nám turnaj velice líbil. S většími turnaji sice velké zkušenosti nemáme, ale organizačně bylo skvěle zvládnuté. Jelikož jsme z daleka, tak pro nás byl turnaj i docela dost finančně náročný, ale nakonec to za to opravdu stálo a s radostí se příštího ročníku určitě zúčastníme.

Ondřej SEDLÁČEKLukovské Podhradí

Ľadové plochy

ZIMNÝ ŠTADIÓN VLADIMÍRA DZURILLU

HLAVNÁ PLOCHA

ZIMNÝ ŠTADIÓN VLADIMÍRA DZURILLU

DRUHÁ ĽADOVÁ PLOCHA

Organizátor

Amatérsky hokej

Občianske združenie

Struková 24, 82105 Bratislava

Kontakt

Dávid Benedig  +421 907 466 666

Roman Cíbik +421 948 566 233

Lukáš Řezanina +421 905 181 359